top of page

İADE, DEĞİŞİM POLİTİKASI

 

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda (ürünlerin canlı bitki olduğu göz önünde bulundurulduğunda kabul edilebilir farklılıklar hariç olmak üzere), para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi e-posta aracılığıyla tarafımıza iletmenizdir.

 

İade talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, tarafımızca iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir.

 

Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, göndermeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansıtılmaktadır. Ödeme Havale/EFT yolu ile gerçekleştirilmesi halinde para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza gerçekleştirilir. 

bottom of page